GÜNDEM

22

Hürriyet TÜRKİYE'NİN AÇILIŞ SAYFASI

 • AFAD son durumu paylaştı...
  on 27 Ocak 2020 at 21:44

  İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığınca (AFAD), Elazığ Sivrice’de meydana gelen 6,8’lik deprem sonrası arama kurtarma çalışmalarının sona erdiği, depremin etkilerini azaltmak ve bölgede yaşayan vatandaşların hayatlarını normale döndürmek amacıyla, AFAD koordinasyonunda yürütülen iyileştirme çalışmaları bütün hızıyla devam ettiği bildirildi.

 • O görüntü ortaya çıktı...
  on 27 Ocak 2020 at 21:39

  Elazığ’daki depremde ailesiyle enkaz altında kalan Mustafa Emir Çiçek'in kurtarılma operasyonuna ilişkin görüntüler ortaya çıktı.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türk Milleti neleri başarabileceğini dünyaya bir kez daha göstermiştir
  on 27 Ocak 2020 at 19:22

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Twitter adresinden Elazığ depremi ile ilgili açıklamada bulundu. Erdoğan "Vatandaşlarımız ve bölgedeki ihtiyaçların karşılanmasında yardımcı olan sivil toplum kuruluşlarımız, Türk Milleti'nin birlik olduğunda neleri başarabileceğini dünyaya bir kez daha göstermiştir." dedi.

  Reklamlar
 • Erdoğan'dan net mesaj: Gereği neyse sonuna kadar yapmaya devam edeceğiz
  on 27 Ocak 2020 at 18:43

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Hafter'in (Libya'da) çok çirkin girişimleri var ve biz de bunların takipçisiyiz. Gereği neyse sonuna kadar yapmaya devam edeceğiz" dedi. Erdoğan, "Depremden zarar gören KOBİ'lerimiz anlaşmalı bankalarda işletme başına 100 bin TL'ye kadar bir yıl ödemesiz, 24 ay vadeli, faizsiz kredi kullanabilecek" ifadelerini kullandı.

 • Aksaray'da Koronovirüs şüphesinde ilk tetkik sonuçları belli oldu
  on 27 Ocak 2020 at 18:30

  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Aksaray'daki yeni tip koronavirüsü (2019-nCoV) şüphesiyle ilgili, "Şu ana kadar kesin koronavirüs tanısı olan hiçbir hastamız olmadı." dedi. Aksaray'da 10’u Çinli turist 2’si Türk 12 kişi ’Koronavirüs’ şüphesiyle tedbir amaçlı hastaneye kaldırılıp müşahede altına alındı. İl Sağlık Müdürü Dr. Kerim Yeşildağ, müşahede altına alınan 12 kişinin ilk tetkiklerinin temiz olduğunu belirtti.