GÜNDEM

Hürriyet TÜRKİYE'NİN AÇILIŞ SAYFASI

 • Ünlü tasarımcı Aslı Yılmaztürk evde ölü bulundu!
  on 6 Mart 2021 at 00:46

  İstanbul'dan tatil amacıyla Muğla'nın Ula ilçesine gelen ve kendisinden bir süredir haber alınamayan ünlü tasarımcı Aslı Yılmaztürk (34), kaldığı tek katlı müstakil evde ölü bulundu. Olay yerinde yapılan ilk incelemede, Yılmaztürk'ün mutfak kısmındaki ocaktan sızan gazdan zehirlendiği öğrenildi.

 • Çöpü atmadığı için kardeşini 11 yerinden bıçaklayarak öldürdü
  on 6 Mart 2021 at 00:10

  Ankara'nın Çankaya ilçesinde, üniversite öğrencisi M.K. (20), anne ve babasının evde olmadığı sırada çöpü atmadığı gerekçesiyle tartıştığı kardeşi K.K.'yı (16) 11 yerinden bıçaklayarak öldürdü. M.K. olay sonrası polisi arayarak teslim oldu.

 • Aydında vahşet! 92 yaşındaki kadını boğup ziynet eşyalarını çaldılar
  on 5 Mart 2021 at 22:59

  Aydın'ın Sultanhisar ilçesinde yalnız yaşayan 92 yaşındaki Hanım Pınalı, evinde boğularak öldürüldü. Polis ekiplerinin yaptığı inceleme sonucu olayın hırsızlık olduğu belirlendi.

 • Zonguldak'ta pes dedirten olay! Önce kaza, sonra zevküsefa
  on 5 Mart 2021 at 22:42

  Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, kaldırıma çıkarak merdivenlerde asılı kalan otomobilin sürücüsü Hayri H. ve arkadaşı Talat A., araçtan çıkıp restoranda yemek yedi. Polis merkezine götürülen Hayri H.’nin 1.25 promil alkollü olduğu tespit edildi.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! 2021 yılı 'Mehmet Akif ve İstiklal Marşı Yılı' olarak kutlanacak
  on 5 Mart 2021 at 22:30

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2021'in Mehmet Akif ve İstiklal Marşı Yılı olarak kutlanmasına ilişkin genelge yayımladı. Genelgede, "Mehmet Akif ve İstiklal Marşı Yılı olarak anılacak ve kutlanacak olan 2021 yılı boyunca bütün kamu kurum ve kuruluşları tarafından İstiklal Marşı'nın anlamını ve Kurtuluş Savaşı'nın önemini anlatmak amacıyla halkımızın ve sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla İstiklal Marşı'nın kabulünü ve Mehmet Akif Ersoy'u anma etkinlikleri düzenlenecek" denildi

Bir cevap yazın