MAGAZİN

4

Hürriyet TÜRKİYE'NİN AÇILIŞ SAYFASI

 • 'Sonunda Zerrin Özer gibi üzülmesin'
  on 2 Eylül 2019 at 05:00

  83 yaşındaki Gönül Yazar’ın bir aydır birlikte olduğu 32 yaş küçük sevgilisi için “Çıtır değil, 50 yaşını devirmiş, ondan başkasına bakmam, o da benden başkasına bakmaz. Ben böyle aşk görmedim, inşallah yeniden telli duvaklı gelin olurum” açıklamasını akla yatkın buldunuz mu? Gönül Yazar, sekizinci kez nikah masasına oturur mu?

 • Turkish Airlines Harbiye açıkhava konserleri başlıyor
  on 11 Ağustos 2019 at 18:01

  Türkiye’nin bayrak taşıyıcı havayolu ve en değerli markası Türk Hava Yolları, Açıkhava konserleri ile müziğin dev isimlerini Harbiye Sahnesi’nde buluşturacak. Poll Production organizasyonuyla bu yıl ilki gerçekleşecek olan Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri, 21-30 Ağustos tarihleri arasında birbirinden değerli sanatçıları Harbiye’de ağırlayacak.

 • Ünlü magazin muhabiri öfkesine hakim olamadı! 3 yıl hapsi isteniyor
  on 23 Temmuz 2019 at 05:45

  Ünlü magazin muhabiri Seyhan Erdağ mahallesinde ikamet eden komşusunun aracını yanlış park ettiği gerekçesiyle öfkesine hâkim olamadı. Sinirlenen ünlü magazinci aracın sileceklerini kaldırırken camını da kırdı. Erdağ ‘Mala zarar verme’ suçundan 3 yıla kadar hapis istemiyle yargılanacak.

  Reklamlar
 • Naylon poşet tarzı
  on 19 Temmuz 2019 at 05:00

  VAR Odası’nın ilk kırmızı kartı, Duygu Bal’a geldi... Uzak durulması gereken transparan trendini tepeden tırnağa inceleyelim.

 • Ruslardan konserli kutlama
  on 13 Haziran 2019 at 12:25

  Rusya Milli Günü, Ankara’da düzenlenen resepsiyonla kutlandı. Resepsiyonda Rusya Kazak Korosu da konser verdi.