TEKNOLOJİ

5

Hürriyet TÜRKİYE'NİN AÇILIŞ SAYFASI

 • Call of Duty: Modern Warfare Multiplayer Beta süreci başladı
  on 15 Eylül 2019 at 02:44

  Merakla beklenen Call of Duty: Modern Warfare betası PlayStation 4 için cumartesi günü itibarıyla başladı ve oyuncular bu sayede oyunun multiplayer modlarına erkenden bakış atabilecekler. Haftasonu boyunca sürecek olan betada Infinity Ward, oyunun 25 Ekim’deki çıkışı öncesinde değerli geribildirimler ve oynanış bilgileri toplayacak.

 • Borderlands 3 dünya çapında satışa çıktı!
  on 15 Eylül 2019 at 02:38

  2K ve Gearbox, ödüllü ve nişancı-yağmacı oyun tarzının tanımı haline gelen serinin en yeni oyunu Borderlands 3’ün PlayStation 4 için satışa çıktığını duyurdu.

 • Geleceğin mesleği: Drone pilotluğu
  on 15 Eylül 2019 at 02:33

  Türkiye geçen hafta sonu tüm dünyada şampiyonaları düzenlenen drone yarışlarına ev sahipliği yaptı. İngiltere, İsrail, Hollanda gibi çok sayıda ülkeden gelen sporcular hem İstanbul’da hem de Antalya’da düzenlenen yarışlarda mücadele etti. Bir süredir spor olarak kabul edilen drone pilotluğu Türkiye’de de her geçen gün yaygınlaşıyor. Türkiye’de kurulan bir lig sayesinde drone sporuna ilgi artıyor.

  Reklamlar
 • Tuhaf araştırmaların Nobelleri sahiplerini buldu
  on 15 Eylül 2019 at 02:30

  Harvard Üniversitesinin dağıttığı tuhaf konularda yapılmış bilimsel araştırmalara verilen Ig Nobel Ödülleri sahipleri belli oldu.

 • Google News için yeni dönem başlıyor! Özgün olan yükselecek
  on 15 Eylül 2019 at 02:28

  Arama motoru Google özgün gazeteciliği desteklemek için orijinal haber içeriklerini arama listelerinde üst sıralara çıkaracak.